Loading
Tak, wystarczy przy rezerwacji zaznaczyć, że fotelik będzie potrzebny. DANMAR udostępnia foteliki bez dodatkowych opłat.
Nie, wynajmujący samochód musi posiadać prawo jazdy co najmniej 3 lata i mieć ukończone 26 lat.
Tak, klientom naszej wypożyczalni nawigację udostępniamy nieodpłatnie.
Nie, klienci naszej wypożyczalni mogą oddać pojazd w dowolnym, ustalonym wcześniej, mieście kraju.
Nasi klienci zobowiązani są okazać prawo jazdy i inny dokument tożsamości, dowód osobisty albo paszport. W wyjątkowych sytuacjach mogą Państwo zostać poproszeni o zaświadczenie o zatrudnieniu.
Tak, należy jednak zgłosić ten fakt w chwili wypożyczania samochodu. Drugi kierowca zobowiązany jest okazać prawo jazdy i dokument tożsamości.
Tak, z zasady pobieramy kaucję w wysokości kwoty za wynajem samochodu. Kaucja jest zwrotna.
Nie, nie tankujemy samochodów do pełna przed wynajęciem. Natomiast klient jest zobowiązany zwrócić samochód z taką samą ilością paliwa, jak w chwili wypożyczenia pojazdu.
Tak, jest to możliwe. Samochód można wypożyczyć bezpośrednio przy jego rezerwacji. Wymagana jest jednak natychmiastowa wpłata kaucji.
Tak, DANMAR zezwala wynajmującym na tego typu podróże. Konieczna jest jednak zgoda naszej wypożyczalni. Wynajmujący pojazd podróżować mogą we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii.
Tak, ale obywatele USA, Kanady, Australii i krajów spoza UE muszą posiadać międzynarodowe prawo jazdy.
Każdy z samochodów floty DANMAR wyposażony jest w klimatyzację, ABS, elektrycznie sterowane lusterka, radio, poduszki powietrzne, wspomaganie układu kierowniczego.
Tak, im dłuższy czas najmu tym niższa cena.

Dane kontaktowe

Wypożyczalnia samochodów Danmar
ul. Książąt Opolskich 8
wejście od ul. Staromiejskiej 12
45-006 Opole

77 441 34 40
601 502 917

danmar@danmar.opole.pl