Loading

Firmom, dla których samochód stanowi narzędzie pracy polecamy wynajem długoterminowy. Ten rodzaj usług świadczonych przez wypożyczalnię DANMAR w Opolu jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie chcą angażować środków finansowych w zakup auta. Pod hasłem "wynajem długoterminowy" kryje się możliwość korzystania z określonego samochodu przez minimum miesiąc na podstawie umowy i na warunkach dostosowanych do możliwości i potrzeb klienta.

Wynajem długoterminowy pozwala przede wszystkim zaplanować wydatki związane z utrzymaniem samochodów i zachować je na jednym, stałym poziomie. Nie wymaga od wypożyczającego nakładów pracy, czasu i pieniędzy na serwis samochodu, jego ubezpieczenie i rejestrację. A przede wszystkim nie wymaga od firmy angażowania środków finansowych, które przeznaczyć można na przykład na rozwój organizacji, pozyskanie nowych klientów czy reklamę.

Wypożyczalnia samochodów DANMAR dostosowuje warunki wynajmu długoterminowego do potrzeb klienta. Dlatego też regularnie raportujemy stan techniczny samochodów, dbamy o ich poprawną eksploatację i w razie potrzeby elastycznie dostosowujemy umowę do aktualnych warunków rynkowych i sytuacji klienta.

Dane kontaktowe

Wypożyczalnia samochodów Danmar
ul. Książąt Opolskich 8
wejście od ul. Staromiejskiej 12
45-006 Opole

77 441 34 40
601 502 917

danmar@danmar.opole.pl